Informació de l'Equip de Govern

A aquesta secció es publiquen els números de telèfon (amb la seva extensió) y correu electrònic dels regidors de l'actual equip de govern. L'objectiu es facilitar la relació entre la ciudadania i els regidors.

A més, informar de que a partir d'ara també es pot concertar cita amb la Batlessa els dilluns a la tarda, sol·licitant cita previa al número de telèfon 971628000 extensió 8009. En el cas de que fos necessari, s'ampliaran els dies d'atenció a la tarda.

EQUIP DE GOVERN

ÀREES

E-MAIL

TELÈFON-EXTENSIONS

DIRECTES

Estefanía Gonzalvo Guirado

Batlessa

Àrees de Batlia, Serveis econòmics, Contractació, Personal, Policia i Seguretat ciutadana

 

 

egonzalvo@andratx.es

 

971 628009

Juan Forteza Bosch

Regidor delegat de Serveis urbans

 

jforteza@andratx.es

 

 

971 628000 - Ext. 216

 

Magdalena Juan Pujol

Regidora delegada de Serveis socials, Gent gran, Educació i Cultura

 

mjuan@andratx.es

 

971 628000 - Ext. 219

Beatriz Casanova Fuentes

Regidora delegada d'Urbanisme, Activitats i Ocupacions de via pública

 

bcasanova@andratx.es

 

 

971 628000 - Ext. 318

 

Antoni Nicolau Martín

Regidor delegat de Medi ambient, Sostenibilitat i Protecció civil

 

anicolau@andratx.es

 

971 628000 - Ext. 210

Iván Sánchez Sánchez

Regidor delegat de Mobilitat i Festes

 

isanchezs@andratx.es

 

971 628000 - Ext. 229

Lluis Antoni Sieiro Mateu

Regidor delegat d'Esports i Joventut

 

lasieiro@andratx.es

 

971 628000 - Ext. 217

Sandra Milena Valencia García

Regidora delegada de Turisme, Promoció econòmica, Fires i Mercats

 

smvalencia@andratx.es

 

971 628000 - Ext. 204

Laura Monedero García

Regidora delegada de Serveis generals i Patrimoni

 

lmonedero@andratx.es

 

971 628000 - Ext. 203